Uue nutisupermarketi Barbora Eesti turule tuleku täistamiseks oleme koostöös personaalkoka Moonika Laubaga koostanud üheksa BarboraBoxi. Eelvalitud ostunimekirjad tulevad koos retseptidega, pakkudes mugavust planeerida oma ootamatuid või olulisi sündmusi ning teha söögiplaane terveks nädalaks.

Näiteks on valikus kaks ostunimekirja retseptidega kiirele perenaisele. Näljase pere BarboraBox pakub retsepte, mille abil saab toimekas perenaine terve nädala õhtusöögid tehtud. Perenaise nädalavahetuse valmisostunimekiri vabastab kokkaja aega ning pakub lisaks kaks mõnusat magusat rooga koos perega nautimiseks.

Üks olulisemaid küsimusi tööinimeste jaoks on alati see, mida ometi uuel nädalal tööl-kontoris süüa? Selleks on Moonia Lauba kokku pannud BarboraBoxi kontorinädala menüü, pakkudes lihtsalt valmivaid ja tervislikke toite just neile, kes armastavad toidukarbiga süüa tööle kaasa haarata.

Vahel tuleb ette kontoris aga ootamatuid tähistamisi. Selleks puhuks võib tellida Barborast kontoripeo ostukorvi ja kasutada vaba aega hoopis kolleegidega suhtlemiseks ja pidustuste jäädvustamiseks.

Kiirel ajal ette juhtuvate pidupäevade tarbeks on Moonika Lauba välja pakkunud spetsiaalse pidupäeva-nimekirja koos retseptidega nii eel- kui pearoaks ja desserdiks.

Suupisteid igale ühele

Sõltumata päevast või sündmusest võib kõige paremaks ideeks osutuda külaliste või võõrustaja lemmikpuu- ja köögiviljade pakkumine, mis on nii tervislik kui ka pakub mõnusat ajaviidet kõigile suuri kalorikoguseid kartmata. Kui soovid kokku panna oma isikliku puuviljakorvi või köögiviljavaliku, alusta ostlemist BarboraBoxi tervisesnäkkide valikuga tutvumisest.

Ootamatult külla sadanud kaua oodatud kaaslase või seltskonna sõpradega tarvis oleme koostanud Barbora snäkivaliku, millesse võib lisada muidugi kõike muudki head ja paremat, mida just täna hing ihkab.

Suupistete puhul on hea see, et ühtki retsepti ei pea teadma, lugema ega järgima, kõik sünnib rõõmsa loomingulisusega 🙂

Rõõmsate seenioride ostukorvid

Moonika Lauba on kogenud kokana ja pereema ning tütrena pannud Barbora palvel kokku ka kaks ostunimekirja seenioridele mõeldes. Kõik resteptid on mõeldud ühele ja nendes pakutud koguseid võib vajadusel kas vähendada või suurendada nii nagu tuju tuleb.

Ka siin on võimalik valida kahe valmisostunimekirja vahel koos retseptidega. Rõõmsa seeniori argipäev pakub ideid nädala alguseks ja nädalavahetuse retseptivalik koos ostunimekirjaga julgustab mõnusaks nädalavahetuseks ette mõtlema.

Vaata kõiki valmisostunimekirju!