Barbora personaalkokk Moonika Lauba külastab sel aastal 28. novembrist kuni 2. detsembrini viite perekonda Tallinnas ja lähiümbruses, pakkudes maitsva õhtusöögi-elamuse ühe-, kahe-, kolme-, nelja- ja viie-liikmelisele perele. Moonika kokakunst on aastaid lihvitud käekirjaga, tervislik ja maitseküllane.

Loomulikult saab terve võidupere Moonikalt ka trikke ja nippe heade toitude valmistamiseks ning kaasa ka valminud õhtusöögi-toitude retseptid.

Kõikidest perekondadest teeme muidugi toredad lood ka meie Instagrammi ja Facebooki! VÕITJA NÕUSTUB, ET ÕHTUSÖÖGIL TEHAKSE PEREGA PILTE JA VIDEOID NING NEID AVALDATAKSE BARBORA TURUNDUSKANALITES.

Kuidas võita?

Osta Barborast toidukaupu või muud vajalikku koju ja kontorisse ajavahemikul 13.–27. november (kaasa arvatud) 2018 vähemalt 50 euro eest, kasuta ostu vormistamisel 1-eurost sooduskoodi vastavalt pereliikmete arvule ning osaledki õhtusöögi loosimises!

Personaalkokk Moonika Lauba külastab kodusid Tallinnas ja selle lähiümbruses vahemikus 28. novembrist 2. detsembrini. Iga sooduskoodi kasutajate hulgast valitakse üks võitja.

NB! Kui Sulle loosi tahtel sattunud kuupäev ei sobi, läheb võit järgmisele.


KAMPAANIA TINGIMUSED: VÕITJAD JA ÕHTUSÖÖGI KUUPÄEVAD VALITAKSE JUHUSLIKKUSE ALUSEL. KUI VÕIDU KORRAL TEIE PERELE / VÕITJALE KUUPÄEV ÕHTUSÖÖGIKS EI SOBI, VALITAKSE UUS VÕITJA JA KAOTATUD VÕITU BARBOAR (SUPERSA OÜ) EI KOMPENSEERI. VÕITJA NÕUSTUB, ET ÕHTUSÖÖGIL TEHAKSE PEREGA PILTE JA VIDEOID NING NEID AVALDATAKSE BARBORA TURUNDUSKANALITES. VÕITU EI KOMPENSEERITA RAHAS. KAMPAANIAKOODI SAAB ÜKS INIMENE KASUTADA ÜHE KORRA. IGA KOOD VÕIDAB ÜHE ÕHTUSÖÖGI.